Skip to main content

Dlaczego warto wybrać odzież termoaktywną marki TREEN?

Na rynku możemy znaleźć wielu producentów odzieży sportowej oraz termoaktywnej. W zależności od marki, taka bielizna może być wykonana z różnych materiałów oraz posiadać specyficzne właściwości np. jony srebra czy warstwę chroniącą przed promieniowaniem UV.

Polska firma Treen zajmuje się produkcją termoaktywnej odzieży od 2016. Nasze ubrania zostały stworzone przez sportowców dla sportowców. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata na salach treningowych, wiemy na co zwrócić uwagę i jak sprawić, aby ubranie „wspierało” Cię w czasie aktywności fizycznej. Sprawdź, dlaczego jeszcze wybrać TREEN.

Polska produkcja

Bielizna termoaktywna Treen szyta jest z wysokiej klasy dzianin i przędz w 100% produkowanych w Polsce. To niezwykle ważne, zwłaszcza dzisiaj, gdy nasz kraj boryka się z zastojem gospodarczym i wiele firm stoi niemal na skraju bankructwa. W ten sposób nie tylko wspieramy rodzimą gospodarkę, ale mamy też pewność, że nasze produkty zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodatkowo cały proces produkcji także odbywa się w Polsce. To sprawia, że mamy pełną kontrolę nad każdym etapem tworzenia naszych ubrań  i możemy zaoferować klientowi produkt końcowy najwyższej klasy, trwały i solidny.

Najwyższa jakość, unikatowe rozwiązania

Marka Treen jako jedyna w Europie tworzy odzież termoaktywną dedykowaną bardzo wymagającym klientom. Bazując na doświadczeniu, stworzyliśmy zaawansowaną technologicznie linię odzieży z    ochraniaczami. Ten rodzaj ubrań pozwala utrzymać optymalną temperaturę mięśni i stawów, co jest niezwykle ważne w trakcie efektywnego treningu. Dodatkowo warto wspomnieć, że ochraniacze zostały umieszczone w miejscach, które są szczególnie narażone na bezpośredni kontakt z podłożem lub przeciwnikiem. To znacząco wpływa na komfort treningu i pozwala się skupić, na tym, co dzieje się na boisku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą bielizny termoaktywnej Treen.

Podobne artykuły

Jak źle dobrany strój może wpłynąć na komfort treningu?

PRZEPISY DOTYCZĄCE STROJU NA BOISKU – SIATKÓWKA