Skip to main content

Jak wygląda plan odmrażania polskiego sportu?

Pandemia koronawirusa zamroziła nie tylko rodzimą gospodarkę, ale cały świat odczuł ogromne spowolnienie. W związku z zakazem grupowania się i koniecznością izolacji zamknięte zostały boiska, siłownie i kluby fitness. Jednak wygląda na to, że małymi kroczkami nasze życie wraca do normalności. 

W ostatnim czasie zniesione zostało wiele obostrzeń, a miłośnicy aktywności fizycznej powoli mogą wracać do swoich ulubionych zajęć. Rząd ogłosił 5-etapowy plan odmrażania polskiego sportu. Dowiedz się, jak on wygląda i kiedy będziesz mógł wrócić na siłownię czy boisko.

Odmrażanie sportu – etapy

Szef rządu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że sport jest bardzo ważnym filarem polskiej gospodarki. Jednak nie tylko fakty ekonomiczne przemawiają za stopniowym przywracaniem możliwości ćwiczeń zarówno w salach treningowych, jak i na świeżym powietrzu. Sport ma także ogromny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie Polaków. 

Dwa pierwsze etapy już za nami. Rząd udostępnił do użytku (w ograniczonym zakresie) tzw. orliki oraz boiska szkolne. Następnie do dyspozycji sportowców zostały oddane obiekty zamknięte, hale itp. Oczywiście nadal w dość ograniczonym stopniu. W późniejszych fazach rząd planuje otworzyć baseny, siłownie itp. Premier zapowiada także powrót rozgrywek z udziałem publiczności np. PKO Ekstraklasy oraz Ekstraligi żużlowej.

Wspieranie polskiego sportu i rodzimej gospodarki

Wiele mniejszych i większych firm w czasie pandemii koronawirusa odczuła znaczny spadek obrotów. Społeczeństwo zgodnie dostosowało się do obostrzeń i wspólnie powoli wychodzimy z tego kryzysu. Jednak, niewiele osób wie, że jeszcze długa droga przed nami. W najbliższych miesiącach, aby wspomóc budzącą się, po zastoju, do życia gospodarkę warto wybierać polskie produkty i polskich producentów. 

Marka Treen tworząc swoje ubrania korzysta jedynie ze sprawdzonych, rodzimych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, ze nasze rzeczy są doskonałej jakości. Jeśli szukasz odzieży termoaktywnej wykonanej z najwyższej klasy materiałów, sięgnij po markę Treen.

Podobne artykuły

Ćwicz, na zdrowie!

Z czego wykonuje się bieliznę termoaktywną?