Skip to main content

Postaw na wygodę, czyli gotowe zestawy odzieży

Postaw na wygodę, czyli gotowe zestawy odzieży termoaktywnej TREEN

Ubrania termoaktywne sprawdzają się nie tylko na sali treningowej czy siłowni, ale także w codziennym użytkowaniu. Są wygodne, pozwalają skórze oddychać i dopasowują się do kształtu ciała. Aby odzież termoaktywna dobrze spełniała swoją funkcję, musi być odpowiednio dobrana i dopasowana zarówno do użytkownika, jak i do aktualnej pogody oraz rodzaju wykonywanej aktywności. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza jeśli planujesz trening na zewnątrz.

Marka Treen wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, przygotowała gotowe zestawy bielizny termoaktywnej na każdą porę roku.

Zestaw jesienno-zimowy

Idealny zestaw na zimową aurę. Składa się z długich spodni i z koszulki z długim rękawem. Założony pod bluzę i grubsze spodnie od dresu, zapewni optymalną temperaturę ciała w czasie ćwiczeń na zewnątrz, nawet przy ujemnych wskazaniach termometru. To także doskonały wybór na siłownię czy do klubu fitness. Dzięki swoim właściwościom i szybkim odprowadzaniu wilgoci, nasze ubrania zapewniają wysoki komfort noszenia i wygodę. Dodatkowo zestaw jesienno-zimowy dostępny jest w dwóch kolorach do wyboru. Czarnym i białym.

Zestaw wiosenny

Ten gotowy zestaw doskonale sprawdzi się wczesną wiosną, ale także i w cieplejsze jesienne dni. Spodenki ¾ oraz koszulka z krótkim rękawem to dobry wybór zarówno na przejażdżkę rowerem, jak i przebieżkę po parku. Ubrania zostały uszyte z elastycznego i miłego w dotyku materiału, zapewniając wygodę i pełen zakres ruchów w stawach. Dzięki delikatnej kompresji mięśnie są w naturalny sposób podtrzymywane. Płaskie szwy natomiast niwelują możliwość obtarć czy „odcisków”.

Zestaw letni

Na naszej stronie dostępny też jest zestaw letni, czyli krótkie spodenki i koszulka bez rękawów. Obydwa elementy świetnie sprawdzą się jako sportowa bielizna, zakładana pod strój do ćwiczeń oraz jako samodzielnie noszony zestaw.

Zestaw pełna ochrona

Warto także wspomnieć o zestawie „pełna ochrona”, w którego skład wchodzą krótkie spodenki i koszulka na ramiączkach z dodatkowymi ochraniaczami. Ten zestaw zapewnia nie tylko świetne odprowadzanie wilgoci oraz wygodny trening, ale także zwiększa jego bezpieczeństwo.

Specjalnie zaprojektowane ochraniacze zostały wszyte w miejsca najbardziej narażone na stłuczenia i kontuzje. Dzięki temu możesz bez obaw skupić się w 100% na treningu i dać z siebie wszystko.

Jeśli szukasz wysokiej jakości odzieży termoaktywnej, idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu online na www. Treen.pl

Podobne artykuły

Z czego wykonuje się bieliznę termoaktywną?

mężczyzna na miotle z wyciągniętą ręką

Najdziwniejsze sporty świata