Skip to main content

Jak przygotować się do zimowego szaleństwa?

Sporty zimowe to dla wielu atrakcja, na którą czekają z utęsknieniem przez cały rok. Jazda na nartach czy snowboardzie daje niesamowity zastrzyk adrenaliny i jest doskonałą formą aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jednak nie tylko w górach możesz zaznać zimowego szaleństwa. W związku z zimowymi feriami w miastach otwarte są lodowiska, a to świetna alternatywa dla spędzenia rodzinnego czasu. Sprawdź jak przygotować się do wizyty na lodowisku lub stoku.

Wygodne ubranie oraz sprzęt

Bez względu na to, czy wybierasz się w wysokie góry pojeździć na snowboardzie, czy też na pobliskie lodowisko, najważniejszym elementem jest odpowiedni strój. Jeśli planujesz wypoczynek na stoku, niezbędne są zimowe spodnie narciarskie oraz kurtka. Tego rodzaju odzież jest nie tylko ciepła, ale także wodoodporna. Dodatkowo pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, dzięki temu skóra może oddychać.

Idąc na łyżwy, nie musisz ubierać się tak grubo. Wystarczą zwykłe spodnie oraz cieplejsza bluza, rękawiczki i czapka. Jednak w obydwu przypadkach warto pamiętać o bieliźnie termoaktywnej. Odzież termoaktywna nie krępuje ruchów, a jej specjalne właściwości powodują szybkie odprowadzanie wilgoci. Marka Treen w swojej ofercie posiada wysokiej klasy odzież termoaktywną z ochraniaczami. To doskonały wybór zwłaszcza dla osób, które swoją przygodę z narciarstwem czy łyżwiarstwem dopiero zaczynają.

Jeśli chodzi o sprzęt to przy stokach lub lodowiskach znajdziesz wypożyczalnie, w których profesjonalny doradca pomoże Ci dobrać odpowiednią długość nart czy też naostrzy łyżwy.

Odzież termoaktywna z ochraniaczami

W naszym sklepie online znajdziesz wiele rodzajów odzieży z ochraniaczami. Specjalistyczna pianka o grubości 9 mm została przygotowana tak, aby chronić miejsca najbardziej narażone na kontuzje. Jej unikatowy kształt zapewnia maksimum bezpieczeństwa i wygody. Zapewniamy szeroki wybór asortymentu zarówno z ochraniaczami, jak i bez. Jeśli chcesz odpowiednio przygotować się do białego szaleństwa, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą marki.

#treenpl #skleponline #zimoweszalenstwo #odzieztermoaktywna #odziezzochrniaczami

Podobne artykuły

Bielizna termoaktywna nie tylko na trening?

Rano, popołudniu czy wieczorem? Jaka jest najlepsza pora na trening?