Skip to main content

Rowerowy maj

Weź udział w wyzwaniu

Rowerowy Maj to jedna z największych i najpopularniejszych kampanii prozdrowotnych w Polsce. W tym roku przypada jej 8 edycja! Rowerowy Maj ma na celu propagowanie wśród przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych zdrowego trybu życia i częstej jazdy na jednośladzie. Dodatkowo kampania zachęca także rodziców i opiekunów dzieci do zmiany środka lokomocji z samochodu czy autobusu właśnie na rower!

Nagrody, nagrody i jeszcze raz nagrody!

W rowerowym wyzwaniu udział może wziąć tak naprawdę każdy bez względu na wiek. Dla osób, które pokonają najwięcej kilometrów, przewidziane są nagrody. Dzieci otrzymują w szkołach czy przedszkolach naklejki, plakaty, a bardzo często także inne indywidualne upominki. Każdy samorząd sam decyduje, jak uhonorować najwytrwalszych zawodników. Wiele prywatnych przedsiębiorstw oferuje swoim pracownikom dodatkowe premie za każdy przejechany kilometr lub inne ciekawe benefity. Dodatkowo niewątpliwym atutem kampanii Rowerowy Maj jest zwiększenie aktywności fizycznej wśród uczniów i ich opiekunów. Warto także zwrócić uwagę na poprawę bezpieczeństwa w obrębie placówek edukacyjnych. Mniejsza ilość samochodów ma także świetny wpływ na środowisko.

Rowerowy Maj – jak się przygotować do rywalizacji?

Koniecznie sprawdź stan techniczny swojego roweru i naładuj się pozytywną energią 😊 Dobry nastrój i odrobina chęci wystarczą, aby świetnie się bawić, poprawić swoją kondycję, przejechać jak największą ilość kilometrów i zdobyć nagrody. Jeśli poważnie podchodzisz do wyzwania, warto także sięgnąć po odpowiedniej jakości odzież na rower. W tym wypadku doskonałym wyborem będą ubrania termoaktywne od marki Treen. Spodenki ¾ i wiosenne koszulki idealnie sprawdzą się o tej porze roku. Ubrania termoaktywne Treen szybko odprowadzają wilgoć, zapewniając skórze suchość i komfort. Dodatkowo nie krępują ruchów i dopasowują się do kształtu ciała. Elastyczna, termoaktywna dzianina zachowuje się niemal jak druga skóra. Nie czekaj! Sprawdź ofertę naszego sklepu online na www. Treen.pl i wsiadaj na rower!

Podobne artykuły

TREEN robi duże rzeczy!

Najlepszy prezent pod choinkę