Skip to main content
logo TREEN na czarnym materiale termoaktywnym

Czym się wyróżnia nasza odzież termoaktywna?

Rynek ubrań sportowych i termoaktywnych pęka w szwach. Jak więc wybrać te wysokiej jakości i na co zwrócić uwagę czytając skład metek? Dowiedz się dlaczego bielizna marki Treen to najlepszy możliwy wybór.

Co zapewnia skład naszych produktów?

Bielizna termoaktywna marki Treen szyta jest z rodzimych dzianin, a cały proces produkcji odbywa się na terenie naszego kraju. Dzięki temu mamy kontrolę na każdym etapie działania, co w rezultacie pozwala nam zaoferować doskonałej jakości odzież, którą docenią zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy.

Stosujemy płaskie szwy, które sprawiają, że ubrania doskonale leżą, dopasowują się do kształtu ciała, jednocześnie nie krępując ruchów. Oddychająca dzianina pozwala na swobodny przepływ powietrza, a nowoczesna technologia świetnie odprowadza wilgoć na zewnątrz, zapewniając ćwiczącemu uczucie suchości i komfortu.

Poliester i elastan

W składzie bielizny termoaktywnej od Treen znajdziesz poliester oraz elastan. Poliester jest niewątpliwie królem wśród materiałów, z których szyje się odzież sportową. Zawdzięcza to swoim właściwościom hydrofobowym, dzięki którym nie chłonie wilgoci, tak jak ma to miejsce np. w przypadku bawełnianych koszulek. To znacząco poprawia komfort każdego treningu. Warto też wspomnieć o jego trwałości. Poliester jest odporny na większość środków chemicznych, nie spiera się i nie ściera. Dodatkowo nadruki, które wykonujemy na naszych produktach są niezwykle trwałe i nawet po wielu praniach i intensywnym użytkowaniu ubrań, będą wyglądać doskonale. Domieszka elastanu sprawia natomiast, że nasza odzież jest wygodna i łatwo dopasowuje się do sylwetki.

Odzież ochronna

W ofercie sklepu Treen znajduje się też szeroki wybór bielizny z ochraniaczami. Piankowe wkładki o specyficznym kształcie, zostały zgłoszone do Europejskiego Urzędu Patentowego. Ich umiejscowienie zostało dokładnie przemyślane, a gotowy produkt, przetestowany przez profesjonalnych sportowców. Wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko kontuzji. Dzięki temu chronione są najbardziej narażone części ciała, takie jak kolana czy kość ogonowa. Kompresyjny krój i nowoczesne przeszycia zapewniają wysoką jakość treningu.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem bielizny termoaktywnej koniecznie wypróbuj odzież marki Treen. Zapraszamy do naszego sklepu online. Zapewniamy szeroki wybór najwyższej klasy odzieży termoaktywnej. Sprawdź sam.

Podobne artykuły

Jak odpowiednio przygotować się do treningu?

PRZEPISY DOTYCZĄCE STROJU NA BOISKU – PIŁKA RĘCZNA