Skip to main content

Nakolanniki – czy warto ?

W trosce o najmłodszych miłośników sportu postanowiliśmy wprowadzić do oferty nasz flagowy produkt – nakolanniki – w rozmiarze XS.

Nakolanniki uszyte są z miękkiego, elastycznego materiału, który zapewnia, że bardzo dobrze przylegają do ciała. Dodatkowo, wszyta na wysokości ud silikonowa guma, daje dodatkową stabilizację, tak aby nakolanniki nie zsuwały się podczas aktywności.

Opatentowane wykrojniki pianek są ułożone w owalny kształt, który pokrywa kolano oraz obszar wokół niego. Tym samym dają ochronę najbardziej narażonym na uszkodzenia mechaniczne części ciała – stłuczeniom rzepki. W dalszej konsekwencji liczne mikro-urazy osłabiają staw kolanowy i jego struktury, co może doprowadzić do najczęściej występującego – zerwania więzadła krzyżowego przedniego, którego leczenie trwa ok 6-8 miesięcy!

Warto wspomnieć, że przy produkcji nakolanników został wykorzystany materiał o swoistej gramaturze i składzie, który zapewnia podtrzymanie temperatury mięśni podczas gry oraz w trakcie krótkich przerw. Wpływa to na ich wydajność podczas aktywności fizycznej oraz zmniejsza ryzyko naciągnięć.

Wiemy jak bardzo waleczne potrafią być dzieci podczas rozgrywek, chcąc więc zapewnić im większe bezpieczeństwo podczas treningów i meczy, polecamy wyposażyć je w nakolanniki marki TREEN! Nasz produkt wybierają najlepsi, m.in Mickel Hicks,  jeden z zawodników kadry 3×3, która wywalczyła historyczny awans na igrzyska olimpijskie w Tokio 2021.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

nakolanniki termoaktywne białenakolanniki termoaktywne czarne

Podobne artykuły

Najczęściej zadawane pytania dotyczące bielizny termoaktywnej

Nowy rok, nowy ja?